Profil společnostiPracujeme s vámi jako tým

Projekční firma vznikla v roce 1996 a navázala na pracovní zkušenosti svých zakladatelů z předchozích působišť. Od tohoto období se rozvinula v přední společnost výkonných špičkových odborníků na poli kovových, dřevěných a prosklených konstrukcí včetně konstrukcí mostních a v oblasti návrhu opláštění budov a fasád. Za několik posledních let jsme se stali leaderem v oboru projekce obvodových plášťů. Projekční tým vám zajistí prvotřídní služby na základě dlouhodobě získávaných i praxí vytříbených zkušeností a zároveň neotřelého, aktivního a inovativního přístupu zejména svých mladých členů.


Pro váš projekt chceme správný skelet i plášť

Partnerskou spoluprací s vámi věnujeme maximální péči porozumění záměru a naplnění vašich představ. Spolu s vámi sledujeme cíl, kterým kvalitní dokončená stavba.


Ukážeme vám, jak návrh sleduje podstatu konstrukce

Konstrukce vnímáme jako součást architektonického, funkčního a ekonomicky navrženého celku vzájemně provázaného se souvisejícími stavebními profesemi. Navrhování ve 3D prostředí s využitím BIM procesů vám usnadňuje komunikaci s námi. Využívání špičkového vybavení a praktický přístup k řízení a projektování nám umožňuje jednoduše, spolehlivě a rychle uspokojit vaše nároky na kvalitní návrh a optimální využití investičních prostředků.


Detailně vybereme vhodný materiál pro vaši architekturu

Soustavným a pravidelným vzděláváním a kooperací s akademickou sférou zlepšujeme naši erudici a výkonnost tak, aby naše návrhy vaše projekty splňovaly nejvyšší ekonomické i environmentální nároky.


Efektivně, spolehlivě k projektům pro budoucnost

Podporou vzdělání a prostřednictvím přednášek, konferencí a publikační činností je naším cílem podílet se na růstu nejen mladých odborníků, ale taktéž širší oborné veřejnosti. Tomuto cíli také přispíváme účastí na tvorbě specializovaných norem.


Pojďte se podívat, jak na to …


Zaujaly Vás naše projekty?
Spolupracujte s námi